کنسرت گروه کر تنال برگزار می شود

تازه ترین کنسرت گروه کر تنال به سرپرستی و رهبری میلاد عمرانلو و با حضور هنرمند کرواسی چون یانا کناپیچ ( رهبر مهمان و پیانیست ) طی روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه در تالار رودکی تهران برگزار می شود.

در این کنسرت که با رهبری میلاد عمرانلو، تهیه کنندگی علیرضا فواکهی، مدیریت رامین براتی و با حمایت از انجمن موسیقی ایران به روی صحنه می رود؛ قرار است مجموعه آثاری از اهنگسازان کروات، موسیقی کرال معاصر، موسیقی کرال پاپ و موسیقی محلی کرواسی اجرا شود.

گروه کُر تُنال

یانیا کناپیچ، رهبر کر، مدرس آواز و یک نوازنده پیانو در کشور کرواسی است که در سال ۲۰۰۵، در آکادمی موسیقی زاگراب و در محضر پروفسور «هری گوسک» موفق به کسب مدارج در رشته ساز پیانو شد.

او برای فراگیری رهبری گروه کر، در مدرسه رهبران کر انجمن رهبران کرواسی، از محضر پروفسور «برانکو استارک» بهره گرفت و از سال ۲۰۱۴ در این زمینه مشغول به فعال شد. علاوه بر این او در طی سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸، مدیریت هنری گروه کر در کرواسی را برعهده گرفت که بعدها توانست همراه این گروه به جوایز گوناگونی در جشنواره های داخلی و بین المللی نیز دست یابد؛ به گونه ای که در سال ۲۰۱۸ از جانب انجمن رهبران کر کرواسی، موفق به کسب جایزه ویژه رهبری شد و در سال ۲۰۱۹ نیز از او بعنوان داوری در ششمین دوره مسابقات گروه های کر کودکان کرواسی، دعوت به عمل آمد.

این هنرمند در حال حاضر نیز به عنوان مدرس پیانو در مدرسه موسیقی «واراژدین» مشغول به فعالیت است. و نیز رهبری گروه آوازی موسیقی پاپ مدرسه واراژدین و گروه کر آکادمیک بخش سازمان و انفورماتیک کرواسی را بر عهده دارد.

در واقع علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت کنسرت گروه کُر تُنال که در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیرماه، ساعت ۲۱ در تالار رودکی به روی صحنه می رود، به سایت اکسیر کنسرت exirconcert.com مراجعه نمایند.

تازه های موسیقی سازکده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *