کنسرت پژوهشی پروژه ۹۸ ، هفته سوم از آخرین ماه بهاری ۱۳۹۸ در موزه موسیقی تهران به اجرا در می آید

کنسرت پژوهشی «پروژه ۹۸»، با اجرای آثاری از فرید بهشتی فرد ، کیان جزایری ، مرتضی عزمی ، وحید محمدی ، رُژین منیبی ، سینا موسوی و قطعاتی از رپرتوار «تریو زروان» و «گروه یارآوا» در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ در سالن کنسرت موزه موسیقی به اجرا در خواهد آمد.

کنسرت پژوهشی پروژه 98 در موزه موسیقی تهران به اجرا در می آید

کُنسرت پژوهشی پُروژه ۹۸ در موزه موسیقی تهران به اجرا در می آید

در بخش اول این کنسرت «تریو زَروان» و سولیست های ارکستر مدرن «یارآوا» آثاری از فرید بهشتى فرد ، کیان جزایری ، مرتضی عزمی ، وحید محمدی ، رژین منیبی ، سینا موسوی فرد (شرکت کنندگان فعال در پروژه ۹۸) و گلاره سلیمانی (به سفارش گروه موسیقی یارآوا) را اجرا خواهند کرد. در بخش دوم نیز مهدی کازرونى با همراهى مهدى جلالى و کارن سلاجقه به نقد و بررسی محتوای پروژه ۹۸ و آثار آهنگسازان شرکت کننده در این پروژه خواهد پرداخت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این اجرا می توانند با موسسه موسیقی نوای شهر آشوب به شماره تلفن ۸۸۰۸۱۶۳۹ و ۸۸۰۸۱۶۴۱ داخلی ۱ تماس گرفته و یا از طریق آدرس ایمیل projet98projet@gmail.com اقدام نمایند.

شایان ذکر است که کنسرت پژوهشی «پروژه ۹۸»، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه سال جاری در تجریش ، خیابان شهید دربندی ، خیابان موزه ، ساختمان موزه موسیقی به اجرا در خواهد آمد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات لازم از جدید ترین کنسرت ها ، به مجله سازکده مراجعه نمایند .

تازه های موسیقی سازکده

منبع : موسیقی ایرانیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *