کنسرت رسیتال آواز کلاسیک ویزه بانوان برگزار می شود

کنسرت رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان، ۲۹ خرداد در فرهنگسرای نیاوران به خوانندگی نادیا بیسترویچ و نوازندگی پیانو هستی صفایی برگزار می شود.

کنسرت رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان

کنسرت رسیتال آواز کلاسیک

بر اساس گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، در این کنسرت که قرار است در روز چهارشنبه ۲۹ خرداد در فرهنگسرای نیاوران برگزار شود، هستی صفایی به عنوان نوازنده پیانو، خانم نادیا بیستروویچ را همراهی می کند.

نادیا بیسترویچ، فارغ التحصیل رشته آواز کلاسیک از کنسرواتور وین، از جمله خوانندگان اپرا می باشد که تا کنون اجرا های بسیاری را در کشور هایی چون اتریش، ایتالیا و اسلوانی برگزار کرده است. همچنین این کنسرت پیش رو نخستین اجرای این خواننده ایرانی کروات ویژه بانوان، پس از اجرای آیین بازگشایی ارکستر سمفونیک تهران در ایران خواهد بود.
رپرتوار این اجرا دو بخش کلاسیک و فولکلور را در بر می گیرد. در بخش کلاسیک قطعاتی به زبان های ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی، چک و کرواسی اجرا خواهد شد. بخش دیگر به اجرای قطعات فولکلور کرواسی اختصاص خواهد یافت. این کنسرت بخش ویژه ای نیز داراست که در آن بیسترویچ به اجرای فولکلور ایرانی با تنظیم تازه ای از سهراب کاشف می پردازد.

رپرتوار این اجرا شامل دو بخش کلاسیک و فولکلور می باشد که قرار است در بخش کلاسیک قطعاتی به زبان های ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی، چک و کرواسی اجرا می شود و در بخش دیگر به اجرای قطعات فولکلور کرواسی بپردازند. علاوه بر این، در این کنسرت، بیسترویچ به اجرای فولکلور ایرانی، تنظیم تازه ای از سهراب کاشف اجرا می نماید.

کنسرت رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان، چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱ برگزار می شود. علاقه مندانی که قصد تهیه بلیت این کنسرت را دارند می توانند به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه نمایند.

برای کسب اطلاعات لازم از جدید ترین اخبار موسیقی ، به مجله سازکده مراجعه نمایند .

تازه های موسیقی سازکده

منبع : تی نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *