تازه ترین کنسرت سالار عقیلی در تهران برگزار می شود

تازه ترین کنسرت سالار عقیلی یکی از برجسته ترین خوانندگان موسیقی ایرانی، چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران با اجرای قطعاتی از آلبوم نگار (سالار عقیلی) برگزار می شود.

سالار عقیلی که مدتی قبل تازه ترین آلبوم موسیقی خود را با نام نگار منتشر کرد؛ قرار است در این کنسرت با اجرای قطعات این آلبوم و دیگر قطعات زیبا و منتخب خود به روی صحنه رود.

در طی چند سال گذشته، سالار عقیلی توانست در زمینه اجرا و انتشار آلبوم به یکی از هنرمندان رکورددار در سراسر کشور تبدیل شود. به گونه ای که او د رطی چند ماه گذشته، موفق به انتشار آلبوم های موسیقی نگار، به آهنگسازی شایان کریمی و نگاه آسمانی، به آهنگسازی ناصر ایزدی در بازار موسیقی شد.

آلبوم نگار سالار عقیلی

آلبوم نگار سالار عقیلی

در این کنسرت نیز قرار است سالار عقیلی با اجرای قطعاتی چون موج اشک با آهنگسازی غلامرضا صادقی و شعر زنده یاد اسحاق انور، تنها می مانم به آهنگسازی فرید سعادتمند و شعر مهدی غیاثی، هیچ کس در این دنیا مرا درکم نکرد به آهنگسازی شایان کریمی و شعر سعید رمضانی، نگار به آهنگسازی شایان کریمی و شعر سعید رمضانی، میون ایلوم (براساس موسیقی مقامی خراسان)، حانیه به آهنگسازی فرید سعادتمند و شعری از مهدی سیار، زلف با آهنگسازی نسیم شاملو و شعری از مهدی مظاهری، کلنل با آهنگسازی بابک زرین و شعری از  افشین مقدم ، سرو زیرآب با شعری از مهدی سیار و آهنگسازی فرید سعادتمند، لیلای من با شعری از سعید رمضانی و آهنگسازی فرید سعادتمند، چه بگویم به آهنگسازی فرید سعادتمند از آلبوم نگار و آثار دیگری چون ایران، ایران جوان، وطنم ای شکوه پا برجا و خوشه چین میزبان علاقه مندان موسیقی خواهند بود.

هزینه بلیت های این کنسرت که به تهیه کنندگی محمد نوتونچیان و توسط موسسه ققنوس برگزار می شود بین ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومان می باشد.

تازه ترین کنسرت سالار عقیلی ۳۰ مرداد ماه در دو سانس ۱۷:۳۰ و ۲۲:۱۵، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

تازه های موسیقی سازکده

علاقه مندان می توانند برای خرید ساز اینترنتی به فروشگاه موسیقی سازکده مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *