کنسرت لئو روخاس در تهران برگزار می شود

کنسرت لئو روخاس در تهران (کنسرت پسر خورشید)، تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود.

کنسرت لئو روجاس نوازنده جهانی پن فلوت و فلوت برای سومین بار در تهران، تالار بزرگ وزارت کشور در روزهای ۲۲ و ۲۵ مرداد ماه، برگزار می شود.

لئو روخاس در طی دو سال گذشته توانسته با اجرای ۱۰ سانس در تهران، طرفداران و مخاطبان موسیقی بسیاری را در کشور (حدود ۲۰ هزار نفر) بسوی خود جذب کند به همین جهت او قرار است برای سومین بار در تالار وزارت کشور تهران به اجرا بپردازد. در واقع او در نهایت با برگزاری این دو کنسرت، توانسته حدود ۳۰ هزار علاقه مند و مخاطب موسیقی را در ایران بازدید و میزبانی کند.

کنسرت لئو روخاس در تهران

کنسرت پسر خورشید در تهران

او درباره حضور و تجربه اش در ایران، سرزمین شعر و فرهنگ، معتقد است که : «قبل از اجرا در ایران، شناخت من راجع به این کشور، تنها مختص به فوتبال ملی ایران بود که دنبال می کردم. اما برگزرای کنسرت در ایران باعث شد که بتوانم با آداب و فرهنگ این کشور آشنا شوم.»

همچنین او درباره اجرای امسال خود که قرار است در مردادماه برگزار شود نیز می گوید:« این کنسرت نیز خیلی متفاوت تر از اجرای های قبلی برگزار می شود و برای ان برنامه ریزی ویژه ای در نظر دارم. همچنین می خواهم در این کنسرت پن فلوت، بعضی از آثار جدیدم را نیز اجرا کنم تا بار دیگر بتوانم طرفداران و مخاطبانم را غافلگیر کنم.»

لئو روجاس نوازنده جهانی پن فلوت و فلوت، متولد ۱۹۸۴ در اکوادور می باشد. در واقع او با موفقیت در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent، توانست به شهرت بسیار دست یابد و در سراسر جهان به روی صحنه رود.

همچنین او معمولا با موضوعاتی همچون محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت، به اجرای آثار خود می پردازد و با استایل و لباس های سرخپوستی به روی صحنه می رود و آثارش را معرفی می نماید.

علاقه مندان به حضور در کنسرت لئو روجاس می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیکت مراجعه نمایند.

تازه های موسیقی سازکده

هنرجویان عزیز برای خرید ساز اینترنتی می توانند به فروشگاه آلات موسیقی سازکده مراجعه نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *