آلبوم «هنوز پاییز است» کیهان کلهر یکی از برترین آلبوم ۲۰۱۹ شناخته شد

به انتخاب مجله سانگ لاینز، آلبوم هنوز پاییز است کیهان کلهر یکی از برترین آلبوم ۲۰۱۹ (جز ۱۰ آلبوم برتر سال)، بعنوان آلبوم ۵ستاره شناخته شد. 

آلبوم موسیقی هنوز پاییز است، اثر همکاری و تلاش کیهان کَلهر و رامبرانت تریو می باشد. تریو یک گروه موسیقی هلندی متشکل از سه نوازنده می باشد که سازهای پیانو، کنترباس و درامز را می نوازند. این گروه یکی از موفق ترین و بهترین آنسامبل های هلندی شناخته می شوند.

آلبوم کیهان کلهر

آلبوم هنوز پاییز هست نیز شامل دو بخش می شود که در قسمت اولی، ساز کمانچه و در قسمت دومی، استاد کلهر ساز ابداعی شاه کمان را می نوازد.

همچنین این آلبوم موسیقی که در بهمن ماه پارسال منتشر شد، شامل ۹ قطعه زیبا می باشد که در حال حاضر نیز توسط سانگ لاینز، یک مجله بین المللی که هر هشت سال یکبار به چاپ می رسد، جز ۱۰ آلبوم برتر سال ۲۰۱۹ قرار گرفته و به عنوان یک آلبوم ۵ستاره شناخته شد.

قبل تر نیز آلبوم مشترک اردال ارزنجان، نوازنده ترکیه ای ساز باقلاما، و کیهان کَلهر توسط این مجله بین المللی، در سال ۲۰۱۳ توانست در بین ۱۰ آلبوم برگزیده قرار گیرد.

تازه های موسیقی سازکده

فروشگاه آلات موسیقی سازکده یکی از جامع ترین مراکز فروش آلات موسیقی در ایران می باشد. برای خرید ساز مورد نظر خود به این سایت مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *