آلبوم جدید تیلور سویفت بنام عاشق (Lover) به زودی منتشر می شود

آلبوم جدید تیلور سویفت بنام عاشق (Lover) به زودی منتشر می شود. تیلور سویفت، خواننده معروف آمریکایی، پس از آنکه توانست با آلبوم قبلی اش به نام “اعتبار” موفق به دریافت جوایز بسیار شود و انواع و اقسام رکوردها را بشکند، اکنون بعد از دو سال قرار است آلبوم جدیدی را با نام “عاشق” منتشر کند. آلبومی که به گفته او «سرشار از لحظات رمانتیک است؛ اما رمانتیک بودن همیشه به معنای عشق و با هم بودن نیست چون آن را در تنهایی نیز می شود جست و جو کرد.»

تیلور سوئیفت اخیرا در صفحه اینستاگرام خود نیز، کاور آلبوم جدیدش را به اشتراک گذاشت و نوشت « آلبوم عاشق در ۲۳ اوت ( ۱ شهریور ۹۸ ) منتشر می شود و پیش فروش آن نیز هم اکنون آغاز شده است. همچنین تعداد قطعات این آلبوم بر اساس اعلام آیتیونز، ۱۸ قطعه می باشد که از بین آن، قطعات “من” و “تو نیاز داری آرام شوی” به ترتیب قطعات شماره ۱۴ و ۱۶ آلبوم خواهند بود.

آلبوم جدید تیلور سویفت Lover

آلبوم جدید تیلور سویفت Lover

تیلور قبل از این، قطعه “من” را به عنوان اولین تک آهنگ آلبوم “عاشق” منتشر کرده بود که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

قطعه “من” با همخوانی تیلور و برندن یوری خواننده گروه “پنیک! ات د دیسکو”، روز ۲۶ آوریل در یوتیوب به نمایش در آمد و توانست ۶۵.۲ میلیون بازدید را در ۲۴ ساعت اول انتشار خود کسب کند و به دومین موزیک ویدئوی برپازدید یوتویب، در ۲۴ ساعت اول تبدیل شود.

آلبوم قبلی تیلور سوئیفت با نام “اعتبار” که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، نامزد جایزه گرمی بهترین آلبوم آواز پاپ از شصت و یکمین مراسم جایزه گرمی را به خود اختصاص داد که دومین نامزدی تیلور در این بخش از گرمی بود. برای حمایت از این آلبوم، سویفت تور استودیویی اعتبار را که دومین تور بزرگ سال بود، از تاریخ ۸ مه ۲۰۱۸ تا نوامبر همان سال برگزار کرد . این تور تبدیل به یکی از پر فروش ترین تورهای تاریخ تمام دوران آمریکا شد که همچنان حدود ۳۴۵.۷ دلار درآمد داشته است.

برای کسب اطلاعات لازم از جدید ترین اخبار موسیقی ، به مجله سازکده مراجعه نمایند .

تازه های موسیقی سازکده

منبع : نوای فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *