۱۳۹۶/۲/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
تاریخچه کمپانی Orla
تاریخچه کمپانی Orla
کمپانی ORLA  ابتدا در سال 1957 توسط   Nazzaren Orlandoni  و با اسم شرکت Orlandoni and co.  برای ساخت قطعات آکاردئون و ارگ های بادی بنیانگذاری شد و چندین سال بعد با شراکت آقای    Alfio Nanci   صاحب کمپانی  (Mimmos brother ) کمپانی جدیدی به نام   ORLA تأسیس شد.
 این کمپانی در سال 1965 در  CastelFildardo ایتالیا برای تولید انواع ساز های الکترونیک شروع به کار کرد و به سرعت در مارکت جهانی رشد نمود و امروزه به عنوان تنها کمپانی ایتالیایی و اروپایی شناخته میشود که به طور تخصصی در ساخت انواع ارگ های خانگی ، ارگ های کلیسایی ، پیانو های دیجیتال، انواع کیبورد، ساند ماژول و آکاردئون های الکترونیک فعالیت میکند.
سالیان درازی کمپانی ORLA برای بسیاری از معروف ترین برند های ساز های الکترونیک آمریکایی، ژاپنی و اروپایی ساز و قطعات تولید می کرد و تجربیات بسیار زیادی در این صنعت به دست آورده است و البته راز موفقیت آنها در فرهنگ ایتالیا می باشد. چراکه  با توجه به موزیک کلاسیک و مدرن ایتالیا و همچنین با دقت در طراحی و ساخت مبلمان  ایتالیایی که بهترین و معروف ترین در دنیا محسوب میشوند، بی دلیل نیست که این ساز در طراحی و تولید صدا جزو بهترین های دنیا باشد.
کمپانی  ORLA در 35 سال گذشته در تمامی معتبر ترین نمایشگاه های موسیقی دنیا، حضور پر رنگی داشته است. مانند : (Messe)، نمایشگاه بین المللی موزیک فرانکفورت در آلمان و (Namm Show) ، نمایشگاه موزیک بین المللی آمریکا.
این کمپانی نمایندگان فروش بسیاری در اقصی نقاط جهان اعم از: اروپا، آمریکا،خاور میانه،چین و استرالیا دارد و نماینده  رسمی این کمپانی در کشور ایران شرکت  KHB co.میباشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر