۱۳۹۶/۲/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
تاریخچه کمپانی هایلون
تاریخچه کمپانی هایلون
کمپانی Hailun از مشهورترین برندهای پیانو در شرق آسیا و بزرگترین کارخانه پیانوسازی در جهان است که در سال 1986 توسط Hailun Chen تاسیس شد . این کمپانی با سرمایه گذاری نزدیک به 3 میلیارد دلار در محیطی حدود 50 هزار مترمربع و با بیش از 800 کارگر در ناحیه Ningo کشور چین مشغول به فعالیت است .
کمپانی هایلون موفقیت چشمگیر خود را مدیون همکاری با تیم خبره و حرفه ای زیر است :
George F.Emerson :
اهل کشور آمریکا . سرپرست بخش طراحی و مهندس پیانو هایلون . با بیش از 32 سال سابقه طراحی و مهندسی انواع پیانوهای آمریکایی از قبیل : Mason & Hamlin , Baldwin Piano .
Peter Veletzky :
اهل کشور اتریش . سرپرست و مشاور بخش فنی با بیش از 30 سال سابقه کار در بخش تکنیکال و ساخت پیانو در کشور اتریش . او همچنین عضوی از یک خانواده بزرگ‌قدیمی و سنتی با بیش از 100 سال قدمت در صنعت ساخت پیانو در کشور اتریش میباشد .
Zlatkovic Sibin :
اهل کشور اتریش . مدیر بخش voicing , tuning کارخانه هایلون با سابقه بیش از 20 سال کار در معتبرترین کارخانه های پیانوی اروپایی در دنیا . کیفیت بالا در tuning , voicing و نگهداری کوک پیانوهای هایلون مدیون تجربیات ارزشمند Sibin میباشد .
Ema Shigery :
اهل کشور ژاپن . مدیر بخش تولید Grand Piano . او با بیش از 30 سال سابقه کار در کارخانه های پیانوسازی معروف ژاپن شخصاً تمامی پیانوهای گرند هایلون را بررسی می نماید .
در تاریخ 7 فوریه 2005 به گواهی شبکه تلویزیون CCTV پیانوهای هایلون اولین و تنها پیانوی ساخت چین است که تمامی استانداردهای ساخت پیانو های اروپایی را دارد و بخاطر کیفیت بالای خود توانسته به عنوان اولین پیانوی چینی در مکان های مهم اروپایی حضور داشته باشد . از قبیل : Golden Concert Hall وین ، دانشگاه موسیقی اتریش ، دانشگاه موسیقی بروکسل ، کنسرواتور پاریس ، Chamber Hevry Wood Hall لندن ، سالن سمینار موزیک وین ، رویال پالاس دانمارک و ...  .
در سال 2006 پیانوی هایلون توانست جایزه و عنوان برترین کمپانی پیانوسازی چین را بدست آورد .
در سال 2008 این کمپانی توانست بالاترین افتخار تولید ملی کشور چین را با حضور در جشن افتتاحیه المپیک 2008 Beijing و با نوازندگی برجسته ترین نوازندگان پیانوی جهان آقای لانگ لانگ و روبرت ولز سوئدی بدست آورد .
در ساخت های پیانوهای هایلون از بالاترین کیفیت چوب های اسپروس سیبری روسیه استفاده میشود .
تمامی سیم های پیانوهای هایلون از بالاترین کیفیت سیم های Roslau ساخت آلمان استفاده میشود .
کلاویه های پیانوی هایلون تماما از کمپانی Hainsworth انگلستان وارد میشود . و سر چکش های این پیانو از بهترین سر چکش های ژاپنی Anbic و FFW و Renner آلمانی تهیه میشوند .
50 درصد تولیدات کارخانه هایلون به اروپا ، آمریکا و ژاپن صادر میشود و این کمپانی نزدیک به 300 نماینده فروش در اروپا ، 40 نماینده فروش در ژاپن و بیش از 50 نماینده فروش در ایالات متحده آمریکا دارد و در کشور ایران شرکت KHB Co نماینده رسمی این کمپانی می باشد .
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر