۱۳۹۶/۲/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
تاریخچه کمپانی پتروف
تاریخچه کمپانی پتروف
کارخانه petrof در سال ١٨٦٤ توسط آنتونین پتروف بنیان گذاری شد . امروزه این کارخانه در محیطی حدود ١٣٠٨٢١ متر مربع و با حدود ٢٢٥ کارمند در کشور جمهوری چک به عنوان بزرگترین کارخانه پیانو سازی اروپا مشغول به فعالیت است . این برند هم اکنون در ردیف بهترین پیانوهای جهان قرار دارد . در سال ٢٠٠٧ تمامی سازهای ساخته شده کمپانی petrof گواهی نامه کیفیت برتر اروپا (europian exellence) در صنعت پیانو سازی را دریافت کرده اند که گواهی کننده اصالت اروپایی تمام قطعات ساخت پیانو و تضمین کننده عمر طولانی و سرویس های حرفه ای و همچنین ارزشمند بودن این سازها میباشد . سازهای پتروف توانسته اند نظر تمامی نوازندگان حرفه ای و معتبر جهان را به خود جلب کرده و همچنین مکان ها و سالن های معتبر و درجه یک دنیا موسیقی را فتح کند . چوب های استفاده شده در دِک پیانوهای پتروف از چوب اسپروس معروف اروپایی واقع در کشور آلمان و جمهوری چک تهیه میشوند . سیم های پیانوهای پتروف از بهترین سیم های ساخت آلمان مانند : Roslau و Copper Winding Degan و همچنین Wire Mapes  ساخت آمریکا استفاده میشود . این کمپانی از سر چکش های پتروف جمهوری چک و abel و Renner ساخت آمریکا استفاده مینماید .
اکشن های این پیانوها :  Petrof و Detova و همچنین Renner آلمان و ترکیب Renner و Petrof میباشد .
کمپانی Petrof چندین مارک پیانو دیگر را در زیر مجموعه خود ارائه می کند که یکی برند WeinBach است که سابقه ای نزدیک به ١٣٠ سال دارد و در جمهوری چک و در کارخانه پتروف تولید میشود و دیگری برند Rosler که برندی با سابقه ١٤٠ سال است  که تحت نظارت ، طراحی و مهندسی کمپانی Petrof در معتبرترین کارخانه پیانوسازی چین تولید میشود .
امروزه پتروف جایگاه بسیار معتبری در موسیقی جهان پیدا کرده است و نمایندگان فروش  بسیار زیاد و قدرتمندی در سراسر جهان دارد . در کشور ایران شرکت KHB CO نماینده رسمی و انحصاری پتروف و برندهای زیر مجموعه این کمپانی میباشد .
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر